Atsauksmes Parazitol

 • Evelīna
  Ir parādījušies tārpi pie dēla. Ieteica kapsulas Parazitol slimnīcā, uz kuru mēs devāmies. Lietot ļoti viegli, garša ir patīkama, bērnam nerastos riebums. Vēlāk kurss tārpi pilnīgi pagājis, kā arī bērna labsajūta ir kļuvis vēl labāks.
  Parazitol
 • Artjoms
  Kad parādās nieze aizmugurējā ejā, tad es uzreiz sapratu ka vajag nopirkt kapsulas Parazitol. Kāpēc izvēle krita tieši uz tiem? Tāpēc, ka ne reizi tās izmantoju. Kvalitāte un efekts ir augstākajā līmenī. Iesaku.
  Parazitol
 • Alise
  Nesen, lai ņemtu analīzes uz visādiem parazītiem un tās ir apstiprinājušās. Turpat kur un piegādāti analīzes ieteica kapsulas pret parazītiem Parazitol. Iegriezums kurss un viss ir atpakaļ uz kvadrātveida vienu. Pašsajūta ir lieliska.
  Parazitol
 • Viktorija
  Divus mēnešus atpakaļ nopirku Parazitol. Bet ne tāpēc, ka parādījās parazīti, bet gan profilaksei. Ir pagājuši jau 2 mēneši un vēl ne reizi nav saslimusi. Un ieteica kapsulas, mana māmiņa, kas ir saskārusies ar šādu problēmu, bet mamma ir slikts nav ieteiks.
  Parazitol
 • Aleksandrs
  Nopirku kapsulas Parazitol tīri profilaksei, tā kā aptuveni 7 mēnešus atpakaļ parādījās parazīti. Es to veiksmīgi izārstēja, un tagad eju profilaktiskais kurss. Kā vienmēr, viss ir lieliski, iesaku.
  Parazitol
Vērtējums Parazitol
4.4
9